A A A

W ofercie firmy Twoje OKNA.net również parapety :

Parapety z konglomeratu to doskonała alternatywa cenowa dla parapetów granitowych oraz marmurowych dla Twoich Okien. Bardzo często wykorzystywane jako parapety  wewnętrzne. Doskonale spełniają swoją rolę w warunkach wewnętrznych.

Konglomerat to materiał powstały z połączenia kamienia naturalnego i żywicy. W naszej ofercie znajdują się parapety w różnej kolorystyce w dowolnych kształtach i rozmiarach. Standardowe wykończenie parapetu to boki zaokrąglone i fazy 2 mm. Mają państwo do wyboru parapety 2 cm lub 3 cm. Natomiast maksymalna długość parapetu to 304 cm. 

Konglomeraty mogą posiadać charakterystyczna dla kamienia  przebarwienia, odcienie, tworząc każdy wyrób niepowtarzalnym.

Marmur, oraz Granit.

Dostępne profile wykończeń parapetów:

7020.png
6976.png
6974.png
6975.png
 

Pielęgnacja konglomeratu, kamienia ?

Do pielęgnacji i konserwacji produktów z konglomeratu oraz kamienia, należy używać wyłącznie środków o neutralnym pH. Powierzchnie w należy myć ciepłą wodą a następnie przetrzeć do sucha szmatką wykonaną z miękkiego materiału.

Do konserwacji konglomeratów można używać:

  • Wosku bezbarwnego, który nie zmieni naturalnego odcienia a tylko uwidoczni i ożywi jego piękno
  • Specjalnych środków do uszczelniania porów na powierzchni kamiennej, które zabezpieczają minerał przede wszystkim przed nasiąkaniem.  Należy pamiętać, że gdy stosujemy tego typu impregnat powierzchnia musi być bezwzględnie czysta, ponieważ impregnat tworzy na powierzchni marmuru powłokę, która nie przepuszcza wilgoci a jednocześnie tworzy swoisty bezbarwny filtr. Ewentualne zanieczyszczenia pozostałe na konglomeracie będą wtedy widoczne przez warstwę bezbarwnego uszczelniacza a nie będzie ich można usunąć poprzez zwykłe zabiegi

Zapraszamy

parapety kamien

BOTTICINO

stories.parapety konglomerat botticinonsp 567

BRECCIA AURORA

stories.parapety konglomerat breccia auroransp 567

CALACATTA

stories.parapety konglomerat calacattansp 567

ROSA DEL GARDA

stories.parapety konglomerat rosa del gardansp 567