A A A

Aluplast 8000

Ideal 8000 to nowy produkt firmy aluplast, w którym duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Udało się to to dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości nawet 51 mm, co pozwala na produkcję okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość ich mechanizmów.
pdf Ideal 8000 - prosty
Głębokość zabudowy 85 mm
Profil 6 - komorowy
Możliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 51 mm
współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m2K
System z uszczelnieniem środkowym wyposażony w trzy uszczelki
Większa stabilność okien dzięki usztywniającemu współdziałaniu szyby
Lepsza izolacyjność termiczna w stosunku do tradycyjnych rozwiązań

8000PROSTY

Profile okienne aluplast to nowa generacja produktów, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie nowoczesną technologie z najwyższym komfortem mieszkania. W bogatej ofercie produktowej aluplast wystepuje szereg systemów profili okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych.


Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości konstruowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowobudowanej architekturze, jak i w przypadku renowacji.

5-6 komorowa budowa i głębokość zabudowy 70-85 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną do 1,4 W/m2K.


Estetyczne i niewidoczne uszczelki przyszybowe.

15 stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody.

13 mm przesunięcie osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, a tym samym zwiększa jego odporność na włamanie.

Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.

Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację.

4000newo

4000newp

ideal4000 6kulotka 1

ideal4000 6kulotka 2

ideal4000okragly

ideal4000prosty