A A A

Drzwi tarasowe z PVC są lekkim a zarazem nowoczesnymi funkcjonalnym rozwiązaniem dla wspólczesnych domów.

Pozwalają na wygodne połączenie domu z tarasem, balkonem lub ogrodem. Odpowiednio dobrane drzwi tarasowe PVC zapewniają domownikom dużą ilośc światła, wygode użytkowania i bezpieczeństwo.

Drzwi tarasowe z PVC konstruowane są w kilku systemach: podnoszono-przesuwnym HST, odstawno-przesuwnym PAS oraz uchylno-przesuwnym HKS, według indywidualnych potrzeb użytkowników.

Drzwi tarasowe HST działają w oparciu o innowacyjny podnoszono-przesuwny system otwierania, pozwalający na realizację największych przeszkleń. Wygodne otwieranie i zamykanie, a także możliwość zlicowania progu z posadzką sprawiają, że to niezwykle eleganckie rozwiązanie dla osób poszukujących dużej ilości naturalnego światłai nieograniczonych widoków.

Możliwość uchylania ruchomego skrzydła
Bardzo atrakcyjna cena

Pełna funkcjonalność oraz wygoda użytkowania drzwi wynika z możliwości łatwego przesuwania oraz uchylania ruchomego skrzydła. Prostota działania systemu pozwala na uzyskanie bardzo korzystnej ceny, dzięki czemu eleganckie i modne duże przeszklenia mogą zagościć w każdym domu.

Drzwi dostępne w seriach
DPP-70, DPE-70, DPE-70+, DPQ-82, DPQ-82 thermoSecure, DPB-73, DPB-73+, DPB-73 Thermo, DPB-73+ Thermo, DPB-82

hks PVC big

Maksymalny prestiż i elegancja
Wygodne otwieranie i zamykanie
Licowanie progu z posadzką


Drzwi działają w oparciu o innowacyjny podnoszono-przesuwny system otwierania, który delikatnie unosi skrzydło poruszające się na specjalnych rolkach. Dzięki temu przesuwanie drzwi nie wymaga żadnego wysiłku.

Próg drzwi można zlicować od wewnątrz z płaszczyzną podłogi. System pozwala na konstruowanie wyjątkowo dużych przeszkleń, które maksymalnie doświetlają wnętrze, nadając mu przestrzenny i prestiżowy charakter.

hst PVC prog