A A A

Firma Twoje OKNA.net to także twoje bramy garażowe np. rolowane.

Bramy rolowane to wysokiej jakości rozwiązania stosowane w różnego typu garażach. Jednym z głównych powodów zastosowania tego typu bramy jest brak miejsca w garażu na prowadnice sufitowe (stosowane w bramach segmentowych) oraz cena. Zastosowanie prowadzenia pionowego, oraz płaszcza bramy, zwijanego do skrzynki sprawia, że brama tego typu zajmuje mniej miejsca niż w przypadku innych rozwiązań zamknięć.
Pozostawienie wolnej przestrzenie pod sufitem bywa także zaletą w sytuacji, gdy kluczowa jest wysokość pomieszczeń.

Budowa bramy zbliżona jest to konstrukcji rolet zewnętrznych. Pancerz bramy rolowanej zwijany jest do estetycznej skrzynki aluminiowej. Skrzynka bramy rolowanej montowana jest w nadprożu – umiejscowienie jej możliwe jest zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie pomieszczenia.

Bramy rolowane w standardzie wyposażone są w system sterowania oraz korbę do awaryjnego otwarcia i zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania można rozbudować o dodatkowe akcesoria, takie jak fotokomórki, dzięki którym opadanie bramy zostanie zatrzymane automatycznie po wykryciu przeszkody w świetle wejścia.

Pancerz bramowy DPA 77 dostępny jest w pięciu kolorach podstawowych

bialy-DPA-77-02biały
RAL 9010
popielaty-DPA-77-03szary
RAL 7038
bezowy-DPA-77-05beżowy
RAL 1013
brazowy-DPA-77-09jasny brąz
RAL 8014
ciemny-braz-DPA-77-08brąz
RAL 8077
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rolowane caly